Статьи

Бонус від HeadHunter для клієнтів нового інтернет-банкінгу «Ок, Альфа!»

Бонус від HeadHunter для клієнтів нового інтернет-банкінгу «Ок, Альфа!»

HeadHunter Україна у партнерстві з Альфа-Банком Україна пропонує бонус за відкриття поточного рахунку в новому інтернет-банкінгу «ОК, Альфа!».

Ставши партнером і важливою складовою нового омнікального інтернет-банкінгу «ОК, Альфа!» для фізичних осіб-підприємців, компанія HeadHunter Україна кожному клієнтові дарує сертифікат з промокодом. За цим сертифікатом ви маєте право як роботодавець на безкоштовну публікацію 3-х вакансій типу «Стандарт» протягом 2 місяців з моменту активації промокоду на сайті hh.ua.

Промокод на знижку можна отримати за кілька хвилин, зареєструвавшись в сучасному інтернет-банкінгу для підприємців «ОК, Альфа!»

«ОК, Альфа!» - нещодавно запущений інтернет-банкінг для ФОП від Альфа-Банку Україна, який здатний позбавити бізнесменів від рутинної паперової роботи і допомогти їм зосередитися на розвитку свого бізнесу. Банківський сервіс нового покоління забезпечує повноцінне дистанційне обслуговування підприємців: від швидкої реєстрації в особистому кабінеті, для якої потрібно лише ІПН, номер телефону і 5 хвилин часу до зручної відправки звітів до податкової, юридичного сервісу та ексклюзивних пропозицій від компаній Київстар, «Нова пошта», «Ліга: Закон», Prom.ua та HeadHunter.

Як отримати бонус:

1. Після реєстрації в інтернет-банкінгу «ОК, Альфа!» зайти в особистий кабінет, перейти в розділ «Бонуси», обрати партнера HeadHunter та завантажити сертифікат з промокодом

2. Зареєструватися на сайті як роботодавець та пройти верифікацію (підтвердити статус фізичної особи-підприємця)

3. Завантажити сертифікат (активація промокоду) в особистий кабінет hh.ua та використати його для публікації до 3-х вакансій «Стандарт»

Альфа-Банк Україна – універсальний банк з приватним міжнародним капіталом. Надає повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам понад 25 років. За результатами міжнародного рейтингу нью-йоркського журналу Global Finance, в 2017 році визнаний найнадійнішим банком України.

HeadHunter Україна – провайдер комплексний HR-рішень, який входить до складу найбільшого об’єднання рекрутингових проектів з найширшою базою резюме — більше 25 млн. Більше 14 років hh.ua надає своє послуги українським та закордонним роботодавцям. Сьогодні більше 69 000 компаній шукають спеціалістів по 28 напрямках.

Усі проекти HeadHunter розміщені на єдиній онлайн-платформі. Робота з нами — це можливість публікувати вакансій та переглядати резюме у всіх країнах присутності HeadHunter з одного вікна.

Вакансии дня

Комментарии