Статьи

«Тиран», «хрещений батько» чи «керівник мрії» – варіанти типів керівників

Кілька років тому HeadHunter Україна провів опитування серед користувачів сайту hh.ua щодо того, яким вони бачать ідеального боса. Так, більшість працівників стверджували, що стать, сімейне становище, національність і релігія керівника не мають для них жодного значення. Але, описуючи ідеального начальника, більшість говорили про одруженого чоловіка з двома дітьми. Ідеальний бос – одружений чоловік з двома дітьми. Однак, зрозуміло, що усі люди різні, і керівники теж люди.

Які яскраві представники можуть зустрітися серед керівників? Пропонуємо, ознайомитися з портретами тих, кого найчастіше можна зустріти серед начальників.

Харизматичний

Рішення приймає інтуїтивно, але рідко помиляється. Команда і Харизматик — це завжди єдине ціле. Навіть коли керівник поводиться непослідовно або безглуздо, люди все одно йдуть за ним. У цьому полягає сила керівника, наділеного харизмою. Небезпека для бізнесу під керівництвом такої людини в тому, що інтуїція все-таки може її підвести. Якщо помилок і втрат буде занадто багато, авторитет Харизматика впаде і вчорашні соратники можуть покинути його.

Хрещений батько

Покровитель і захисник своїх підлеглих. Не любить регламенти, віддає перевагу довірчому спілкуванню. Тому завжди знає, хто на кого ображений, у кого не ладиться у сім'ї або негаразди зі здоров'ям.

Усі проблеми працівників може вирішити, так би мовити, по дзвінку. У Хрещеного батька широкі зв'язки у найрізноманітніших колах, тому він і з хорошим лікарем домовиться, і дитину в дитячий садок допоможе влаштувати. «Своїх образити не дамо» — це про бізнес з Хрещеним батьком на чолі.

В обмін на своє заступництво Хрещений батько вимагає безумовної вірності компанії та йому особисто. Він може звертатися до підлеглих з дорученнями поза професійних завдань, а відмова буде сприйнята дуже різко. Хрещений батько ніколи не делегує владу, він усе робить сам — хвалить, сварить, заохочує і карає.

Завжди кажу «Так»

Не вміє відкрито відмовляти і сперечатися, тому іноді його складно розуміти. Після розмови про вашу нову ідею (яку керівник гаряче підтримував і всіляко хвалив) ви можете з подивом дізнатися, що позбавлені премії або взагалі звільнені. Так-начальник — це такий «боязкий тиран». Його словам не можна вірити, тому що дії можуть з ними сильно розходитися.

Коли Так-начальник не може відмовити, він говорить, що йому потрібно все гарненько обміркувати. Поки Так-начальник не підписав вашу заяву на відпустку, навіть не починайте оформляти візу. Його згода може рівною мірою означати відмову.

Тиран

Жорсткі дедлайни, стислі терміни — це неодмінні атрибути компанії, на чолі якої стоїть Тиран. Розпорядження він вважає за краще віддавати у формі наказу. Підлеглому нічого не залишається, крім як взяти під козирок і вирушити виконувати.

Тиран знає лише один метод впливу на підлеглих — покарання. Він упевнений, що покарати завжди є за що. А ще Тирани запросто можуть запускати такі амбітні проекти, на які в інших компаніях не зважилися б. Підлеглі відчувають при цьому колосальний стрес.

Якщо Тиран бере вершину за вершиною, то і колектив не буде ображений. Але без хорошої оплати й очевидних усім результатів команда швидко витратить запас ентузіазму і сил.

Містер Гіперконтроль

Постійні планерки, наради, регламенти і жорсткий дрес-код — це характерні ознаки компанії, якою керує Містер Гіперконтроль. Він не вміє передоручати, має пристрасть до тотального контролю і безроздільного володіння інформацією. Навіть новорічний корпоратив він розбере на гвинтики і педантично регламентує все — від сценарію до видів і кількості закусок.

Містер Гіперконтроль хоче знати абсолютно все і про все (про всіх). Тому такого начальника легко можна застати за вивченням кошторису на каву і чай для офісної кухні. Для нього немає важливих і неважливих питань — усе має однаково велике значення.

Коли бізнес Містера Гіперконтроля розростається так, що йому неможливо скрізь встигати, він нарешті наймає помічників. Нові контролери будуть постійно звітувати перед босом. І він вимагатиме від них такого ж занурення у найдрібніші подробиці офісного та виробничого життя своїх співробітників.

Всезнаючий

Він добре розбирається у своїй справі і бачить ситуацію на кілька кроків уперед. З ним неможливо (та й немає сенсу) сперечатися. Тому що у фіналі все одно виявиться, що Всезнаючий мав рацію.

Підлеглі часто губляться в його присутності: впевнені професіонали перетворюються в боязких виконавців, а середнячки взагалі намагаються не відсвічувати.

Всезнаючий керує компанією грамотно і спокійно. Іноді підлеглим здається, що ніщо не здатне вивести його з рівноваги.

Трудоголік

Такі начальники весь час у диму і чаду. Вони не замовкають ні на хвилину, одночасно говорять з кимось по телефону і переглядають разом з вами презентацію, викреслюючи пальцем у повітрі свої зауваження і виправлення.

Для Трудоголіків не існує поняття «особисте життя». І вони щиро вважають, що в інших співробітників справа йде так само. Якщо ви скажете, що не вийдете на роботу у вихідний, оскільки хочете побути з сім'єю, Трудоголік буде дуже здивований.

Начальник мрії

Начальник мрії блискуче розбирається у своїй справі. Він вміє підбирати потрібних людей у команду, приймати не прості, але ефективні рішення, налагоджувати корисні зв'язки і вирішувати конфлікти з користю для всіх. Його бізнес розвивається без стрибків, тому що Начальник мрії ще і відмінний стратег.

Такий керівник уважний до своїх підлеглих: у компанії все в порядку з корпоративною культурою, соціальною підтримкою і річними бонусами. Ніхто з команди не скаже поганого слова про Начальника мрії. З ним працюють за повагу, а не за оклад. Але оклад тут теж на рівні.

Начальник мрії активний і доброзичливий. Він завжди вчиться новому і дуже поважає тих, хто в чомусь перевершує його. У процеси майже не втручається, але і не втрачає хватку.

Про переваги Начальника мрії можна говорити нескінченно. Але ми не можемо поручитися, що таких керівників у світі багато. Можливо, один з них читає прямо зараз цей текст?

Чи легко бути начальником: думка керівників і підлеглих

Вакансии дня

Комментарии